O firmie
Usługi
Nowości
Kontakt

Aktualności

NOWOŚĆ !!!! MYJNIA PAROWA

TERAZ U NAS !! MYJNIA PAROWA !!Szczegóły na fanpage facebook

www.facebook.pl/martexbilgoraj


2017-04-27

Dane firmy

Polna 79 / Okrągłe 8a
23-400 Biłgoraj
woj. lubelskie
powiat

tel: 534 143 363
tel: 515 148 514


Firma poleca

Firmę polecają

Firma jeszcze nie jest polecana.

Subskrypcja

O firmie

Rozmiar czcionki: A A A
O firmiePranie tapicerki to nasza specjalność. Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom i oczekiwaniom, staraliśmy się stworzyć bogatą ofertę, która obejmuje swym zasięgiem usługi porządkowe takie jak np. kompleksowe sprzątanie samochodu czy mebli tapicerowanych.

Dlaczego powinni wybrać Państwo właśnie nasze usługi?

Jesteśmy doświadczoną i dynamicznie rozwijającą się firmą. Nasz personel posiada doskonałą wiedzę na temat stosowanych środków, co pozwala uniknąć ewentualnych uszkodzeń dywanu, wykładziny czy mebli.

Cenimy sobie zadowolenie klienta, dlatego zawsze wykonujemy nasze prace rzetelnie, jednocześnie staramy się, aby nasza oferta cenowa była jak najbardziej konkurencyjna.

Indywidualne podejście do każdego zlecenia, dobór odpowiedniej metody oraz środków chemicznych, pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Nasze prace wykonujemy 6 dni w tygodniu przez 12 godzin na dobę, dzięki czemu możemy dostosować nasze godziny pracy tak, aby było to dla Państwa jak najmniej uciążliwe.

Dysponujemy sprzętem, który umożliwia bezdotykowe pranie (ta technika idealnie sprawdza się przy praniu tapicerek samochodowych, podsufitek i miejsc trudno dostępnych). Dzięki zastosowaniu takiej metody nie ma możliwości przemoczenia i odklejania się materiału.

Korzystamy wyłącznie z profesjonalnych środków chemicznych Kärcher, Tenzi, Diamondbrite, Mothers. Stosujemy preparaty najwyższej jakości, przyjazne środowisku.

Na terenie Biłgoraja istnieje możliwość odbioru i/lub dostawy gratis (od minimalnej ceny usługi 50-60 zł).

Galeria zdjęć

Słowa kluczowe

MARTEX SPA dla Twoich Potrzeb Biłgoraj
tel: 534 143 363
O firmie   |   Usługi   |   Nowości   |   Kontakt
Mikrowitryna.pl - wykonanie eball - Strona www Twojej firmy.
Recepcja OnLineGazeta Biłgorajska